18 LISTOPADA 2020   9:00-17:00

BIZNES 2021

KONFERENCJA ONLINE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Konferencja  to unikalne wydarzenie przygotowane dla właścicieli firm, którzy poszukują nowych rozwiązań, pomysłów, wiedzy i inspiracji w trudnej sytuacji gospodarczej, w jakiej się znajdujemy. W ramach wydarzenia wystąpią przedsiębiorcy, menedżerowie, właściciele firm i eksperci – praktycy gotowi podzielić się doświadczeniami, wiedzą, narzędziami i dobrymi praktykami, których implementację w firmie warto rozważyć teraz lub w niedalekiej post-pandemicznej przyszłości.

BEZPŁATNE UCZESTNICTWO

Sprawdź program

​Poniżej ramowy program, oraz prelegenci

Michał Cielibała

9:10 - 9:50

Wsparcie dla przedsiębiorców. Jakie są możliwości?


​Doradca podatkowy (numer wpisu: 8015), prawnik, przedsiębiorca. Specjalizuje się w prawie podatkowym, reprezentuje podatników w toku postępowań podatkowych i sądowo-administracyjnych. Właściciel Biura Rachunkowego BIUREX, zajmującego się stałą obsługą księgowo-podatkową kilkuset firm.

Krzysztof Szymański

9:50 - 10:30

Sprawdzone strategie zarządzania firmą


​​Przedsiębiorca, ekspert w dziedzinie finansów. Doświadczenie zdobywał pracując dla największych firm doradztwa finansowego w Polsce. Pomaga firmom w wyborze spersonalizowanych rozwiązań finansowych. Prowadzi swój kanał na Youtube, gdzie dzieli się wiedzą finansową.

Szymon Matysek

10:30 - 11:10

Jak przenieść firmę do Internetu i pozyskiwać klientów w sieci?


Marketingowiec, tworzy strategie i kampanie reklamowe. Zajmuje się również tworzeniem stron internetowych. (Zrobił również tą:)) Pomaga firmom przenieść biznes do sieci i tam zdobywać klientów.

Fryderyk Karzełek

11:10 - 12:10

Lider w czasie próby


Przedsiębiorca, money coach
Codziennie rano o 5.55, budzi tysiące Polaków, którzy zmieniając swoje nawyki, zmieniają swoje życie. Od ponad 20-lat wspiera ludzi w obszarze finansów. Jest ewangelizatorem sprzedaży naturalnej. W życiu kieruje się zasadami Heksagonu Szczęścia

Michał Cielibała

12:10 - 12:50

Zmiany w podatkach od 1 stycznia 2021


Doradca podatkowy (numer wpisu: 8015), prawnik, przedsiębiorca. Specjalizuje się w prawie podatkowym, reprezentuje podatników w toku postępowań podatkowych i sądowo-administracyjnych. Właściciel Biura Rachunkowego BIUREX, zajmującego się stałą obsługą księgowo-podatkową kilkuset firm.

Krzysztof Szymański

12:50 - 13:30

Jak rozpoznać solidnego płatnika od naciągacza?


​Przedsiębiorca, ekspert w dziedzinie finansów. Doświadczenie zdobywał pracując dla największych firm doradztwa finansowego w Polsce. Pomaga firmom w wyborze spersonalizowanych rozwiązań finansowych. Prowadzi swój kanał na Youtube, gdzie dzieli się wiedzą finansową.

Tomasz Gzela

13:30 - 14:10

Co robić jeśli Urząd Skarbowy zablokuje Ci konto?


​Prawnik. Absolwent studiów podyplomowych z ekonomii, specjalista w prawie podatkowym i dziedzinach pokrewnych. Wiedza i doświadczenie to ponad 20-letnia praktyka w organach podatkowych, praca badawcza i dydaktyczna w państwowych i prywatnych szkołach wyższych oraz kancelariach prawnych i podatkowych. Autor wielu publikacji. Opracował obowiązkową procedurę stosowaną w zakresie przeciwdziałania “praniu pieniędzy”.

Krzysztof Szymański

14:10 - 15:00

Budżet firmowy, czyli jak zoptymalizować koszty i zwiększyć zyski w firmie?


​Przedsiębiorca, ekspert w dziedzinie finansów. Doświadczenie zdobywał pracując dla największych firm doradztwa finansowego w Polsce. Pomaga firmom w wyborze spersonalizowanych rozwiązań finansowych. Prowadzi swój kanał na Youtube, gdzie dzieli się wiedzą finansową.

Beata Kapcewicz

15:00 - 16:00

Rozwijaj biznes w oparciu o markę osobistą


​Doradca Zarządów, Trener liderów i trenerów, Autorka książek, TEDx Speaker. Autorka licznych artykułów i videoporadników z zakresu kariery, personalbrandingu i rynku pracy. Członek Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Kariery w Polsce. Od lat związana z obszarem HR – rekrutacją, oceną pracowników i edukacją.

Anna Kosiorska

16:00 - 16:40

Jak radzić sobie z redukcją napięć oraz lęku spowodowanego koronawirusem dzięki technice TRE?


Certyfikowany TRE® Provider. Pasjonuje ją wpływ psychiki na ludzkie ciało. Zajmuje się nowatorskimi metodami radzenia sobie z nadmiarem stresu.

Na konferencji

Dowiesz się...

Jak prowadzić biznes w szybko zmieniającym się świecie i rzeczywistości. Na co zwracać uwagę dobierając kontrahentów i jak zoptymalizować swoje zyski.

Jakie zmiany podatkowe Cię czekają, jakie wsparcie możesz uzyskać i jak się przygotować do zmian w 2021 roku.

Jak rozwijać swoją firmę w tych trudnych czasach? W którą stronę pójść? Jak się promować, gdzie szukać klientów, a nawet o tym jak radzić sobie z własnym stresem.

Rejestracja możliwa jeszcze przez:

06
dni
20
godzin
57
minut
28
sekund

​Miejsca na konferencji są limitowane - decyduje kolejność rejestracji

Zarejestruj się już teraz i zagwarantuj sobie miejsce na konferencji!

​Organizatorzy

Add Content Block