ZAPRASZAMY NA WEBINAR

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

4 MAJA GODZ. 10:00

02
dni
20
godzin
21
minut
59
sekund

"Jak przetrwać czas epidemii? Wsparcie rządowe, pożyczki celowe, renegocjacje umów czy upadłość? Jakie mam rozwiązania i co powinienem zrobić – czyli Twój drogowskaz w czasie chaosu."

Aktualna sytuacja wielu przedsiębiorców nie jest łatwa. Większość właścicieli firm jest zdezorientowana i nie wie jak postępować w kryzysowych sytuacjach. Rząd co chwilę wprowadza nowe programy, banki przykręcają kurek z pieniędzmi, kontrahenci nie płacą na czas lub wcale nie płacą, państwo wprowadza ograniczenia, ludzie znacznie ograniczyli konsumpcje.

Prawda jest brutalna. Wielu przedsiębiorców nie przetrwa w tej próby. Jedynie Ci, którzy będą w stanie przystosować się do nowych warunków, a także będą widzieć jak ze wsparcia rządowego mogą korzystać, jakie mają prawa, przetrwają ten trudniejszy czas.

Co zrobić w tej sytuacji?

Wyjdziemy od miejsca gdzie jesteś teraz. Tak jak lekarz musi zdiagnozować chorobę aby ją leczyć, tak Ty musisz wiedzieć w jakim punkcie się znajdujesz. Dużo zależne jest od branży oraz od tego jak prosperowała Twoja firma przed kryzysem. Pokażemy Ci konkretne strategie działania.

Co zyskasz dzięki temu webinarowi?

  • określisz w jakim punkcie się znajdujesz aby wiedzieć co masz robić
  • dowiesz się z jakiego wsparcia rządowego możesz skorzystać (Tarcza Antykryzysowa 1.0, 2.0, zapowiadana 3.0)
  • dowiesz się kto i jak może skorzystać z pożyczek ARP, z gwarancją deminimis
  • z jakich rozwiązań finansowych możesz skorzystać aby dofinansować swój biznes na cele bieżące
  • co to jest siła wyższa i jaki ma wpływ na realizowane przez nas kontrakty
  • jak uchronić firmę przed upadkiem wykorzystując do tego proces restrukturyzacji
  • jak uchronić się przed skutkami niewypłacalności naszej firmy

4 specjalistów z dziedziny prawa, podatków, finansów oraz restrukturyzacji podzieli się z Tobą ta wiedzą.

Krzysztof Szymański

Ekspert finansowy

Przedsiębiorca, ekspert finansowy z wieloletnim stażem. Pomaga firmom w zarządzaniu kapitałem. Prowadzi swój kanał na Youtube, gdzie dzieli się wiedzą finansową. Doświadczenie zdobywał pracując dla największych firm doradztwa finansowego w Polsce.

Jak finansować biznes w czasie epidemii? Programy Agencji Rozwoju Przemysłu, gwarancje de minimis, faktoring, odraczanie rat kredytów, zwiększanie płynności, zarządzanie płynnością finansową.

Michał Cielibała

Doradca podatkowy

Doradca podatkowy, wykładowca akademicki z ponad 20-letnim stażem, prelegent licznych konferencji, eventów i spotkań biznesowych. Członek Państwowej Komisji Egzaminacyjnej ds. Doradztwa Podatkowego w latach 2014-2018.

Tarcza Antykryzysowa 1.0, 2.0, Tarcza Finansowa – rozwiązania podatkowe, rządowe rozwiązania pomocowe na które warto zwrócić uwagę.

dr JAKUB GŁOWACZ

Prawnik

Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym (w tym upadłościowym i restrukturyzacyjnym) oraz administracyjnym, a także w bieżącej obsłudze podmiotów gospodarczych.

Siła wyższa a wywiązywanie się z umów, renegocjacje umów.

Michał Kusak

Doradca restrukturyzacyjny

Licencjonowany doradca restrukturyzacyjny. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym (w tym upadłościowym i restrukturyzacyjnym) oraz administracyjnym, a także w bieżącej obsłudze podmiotów gospodarczych.

Upadłość i restrukturyzacja w praktyce, czyli jak uniknąć odpowiedzialności za długi oraz jak uchronić firmę przed wierzycielami.