logged_in_greeting="Napisz do mnie na messengerze!" logged_out_greeting="Napisz do mnie na messengerze!">
SKORZYSTAJ z porady doradcy finansowego przy wyborze kredytu!

Nie musisz być na łasce i niełasce banków. Teraz Ty wybierasz a dedykowany doradca finansowy załatwia za Ciebie wszystkie formalności.

KRZYSZTOF SZYMAŃSKI W MEDIACH

Pomoc fachowca jest bezcenna

Niech doradca wykona całą pracę przy kredycie za Ciebie.

Wiele Banków Wiele Możliwości

W ofercie mamy wiele instytucji finansowych. Dzięki temu zwiększasz swoje szanse na otrzymanie kredytu a także na otrzymanie korzystnych warunków.

Przetarte Ścieżki

Dzięki wieloletniej współpracy z bankami wiemy jak i z kim rozmawiać aby zmaksymalizować Twoje szansę na uzyskanie kredytu. Wiemy także na co banki zwracają uwagę i jakie błędy robią najczęściej klienci wnioskujący o kredyt. Z nasza pomocą tych błędów nie popełnisz.

Negocjowane warunki

Za każdym razem negocjujemy warunki. Wiemy jak to robić i ile bank może zejść swoim kosztem. Dzięki nawet niewielkiej obniżce możesz zaoszczędzić dziesiątki tysięcy złotych na przestrzeni wielu lat.

Podejmij dobrą decyzję finansową

My jedynie sugerujemy Ci rozwiązanie a Ty dokonujesz świadomego wyboru

KREDYTY DOSTĘPNE W OFERCIE

Kredyty dla Firm

Potrzebujesz środków na działalność bieżącą bądź na cele inwestycyjne skorzystaj z rozwiązań dedykowanych dla firm.

Kredyty Samochodowe

Chcesz sfinansować zakup pojazdu? Skorzystaj z kredytu lub leasingu. Gwarantujemy szybką decyzję oraz dobre warunki finansowania.

Kredyty Hipoteczne

Chesz zakupić bądź wybudować nieruchomość? Skorzystaj z kredytu hipotecznego. Oferujemy porównanie ofert w 19 bankach.

Rodzina jest dla nas najważniejsza, dlatego wszyscy posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą u nas liczyć na preferencyjne warunki i darmowe konsultacje. Konsultacji udziela doradca kredytowy – Krzysztof Szymański

Kilkanaście lat doświadczenia jako doradca kredytowy, gwarantuje najlepszy poziom obsługi i dobór najodpowiedniejszego rozwiązania finansowego.

Uzyskaj pomoc Certyfikowanego Doradcy Finansowego. Dzięki przynależności do Europejskiej Federacji Doradców Finansowych masz pewność, ze pomoc którą otrzymasz będzie na najwyższym poziomie.

Masz pytania? Porozmawiaj z naszym ekspertem.

Porównaj oferty wielu banków w jednym miejscu i wybierz najlepszą!