logged_in_greeting="Napisz do mnie na messengerze!" logged_out_greeting="Napisz do mnie na messengerze!">

KREDYTY  dla FIRM

Powiedz nam czego potrzebujesz a my pomożemy Ci dobrać odpowiednie rozwiązanie.

ROZWIĄZANIA KREDYTOWE DLA FIRM DOSTĘPNE W OFERCIE

Kredyt Inwestycyjny

Kredyt dla firm realizacyjnych inwestycje w środki trwale np. zakup nieruchomości, zakup maszyn i urządzeń. W ofercie posiadamy także rozwiązania pod biznes plan.

Leasing Maszyn i Samochodów

Chcesz sfinansować maszyny i bądź pojazdy leasingiem? Dobra decyzja. Leasing jest często łatwiej osiągalny od kredytu a dodatkowo tworzy skuteczną tarczę podatkową.

Faktoring

Wystawiasz faktury z odroczonym terminem płatności? Faktoring umożliwi Ci natychmiastowe uzyskanie płatności z faktury. Finansowanie to sprawdza się nawet jesteś w BIK lub KRD, zalegasz z US czy ZUS.

Kredyt na Start

Kredyty dla firm rozpoczynających swoją działalność. Banki wymagają od Ciebie dochodów i stażu prowadzenia działalności? U nas dostaniesz finansowanie od pierwszego dnia działalności.

Pożyczki Prywatne bez ZUS, US, KRD, BIK

Grunt osuwa Ci się pod moogami? Masz wrażenie, ze nikt nie chce Ci pomóc? Porozmawiajmy może uda nam się Tobie pomóc.

Kredyt Pod Kontrakt

Finansowanie przeznaczone dla podmiotów, które realizują kontrakt z JST/JSP. Formą zabezpieczenia kredytu jest cesja z kontraktu. Uproszczona procedura.

Kredyt Obrotowy

Potrzebujesz środków na działalność bieżącą? Posiadamy w ofercie wysokie kwoty bez zabezpieczeń rzeczowych. Jeżeli nie wykazujesz dochodów posiadamy produkty ze zdolnością przychodową.

Kredyt Refinansowy

Jeżeli posiadasz już kredyty a chciałbyś zmniejszyć koszt kredytu to rozwiązanie jest dla Ciebie. Wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki. Czy naprawdę nie masz pomysłu na wydanie ciężko zarobionych pieniędzy zamiast oddawać je bankowi?

Kredyt Konsolidacyjny

Rozwiązanie umożliwiające zmniejszenie obciążeń miesięczny. Zmniejszenie rat uzyskuje się poprzez obniżenie kosztów kredytów oraz wydłużenie okresu płatności

Project Finance

Rozwiązanie dla spółek celowych w których dochody będą stanowiły przepływy pieniężne związane z najmem powierzchni. Finansujemy projekty typu biurowce, centra logistyczne, galerie handlowe.

Finansowanie Pomostowe

Jeżeli realizujesz projekt w ramach dotacji unijnej skorzystaj z finansowania pomostowego, które umożliwi Ci pozyskanie środków na wkład własny oraz umożliwi zachowanie płynności finansowej podczas realizacji projektu.

Kredyty Deweloperskie

Kredyt przeznaczony dla podmiotów które realizują inwestycje z myślą o sprzedaży. Finansujemy zarówno inwestycje rynku mieszkaniowego jak i budowę budynków komercyjnych i biurowych.

Kredyty Samochodowe

Kredyt samochodowe może być przeznaczony na sfinansowanie zakupu samochodu bądź zrefinansowania zakupionego wcześniej pojazu.

Kredyt dla Wybranych Zawodów

Jeżeli jesteś lekarzem, prawnikiem, notariuszem, księgowym to rozwiązanie jest dla Ciebie. Możliwe wysokie kwoty oraz minimum formalności.

Masz pytania dotyczące Finansowania Twojej Firmy? Skontaktuj się z nami!

POROZMAWIAJ Z EKSPERTEM